Znajdź nocleg

Cena za osobę/dobę (PLN)
Zobacz zaawansowane opcje wyszukiwania

Obiekt

Willa Krokus

Lokalizacja

Wojska Polskiego 21 Międzygórze
57-522 Międzygórze

Kontakt

Telefon: 74 813 51 01, 609 332 704
E-mail: info@miedzygorze-krokus.pl

Ceny

35.00 - 55.00 zł osoba/dobę

Opis obiektu Willa Krokus

Willa Krokus to klimatyczne miejsce w jednym z najpiękniejszych zakątków Dolnego Śląska – Międzygórzu. Bliskość lasu, cisza, piękne położenie, widoki, domowa kuchnia i rodzinna atmosfera zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku.

Willa oferuje gościom 30 miejsc noclegowych (z dostawkami), w pokojach 1,2,3,4 osobowych. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z prysznicem, szafa na ubrania, szafki nocne z lampkami, stół z krzesłami, telewizor oraz bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Niektóre z pokoi posiadają również wyjście na balkon, z których roztacza się widok na okolicę.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking, przygotowano również miejsce do rozpalenia ogniska lub grilla, a dla najmłodszych plac zabaw.

Do Willi Krokus zapraszamy również na imprezy okolicznościowe i firmowe. Duża sala z kominkiem pozwala na zorganizowanie chrzcin, komunii lub spotkań firmowych przy posiłkach przygotowanych na życzenie naszych gości po indywidualnych ustaleniach.

Spotkania możemy urozmaicić o zorganizowanie szeregu atrakcji: przejażdżka bryczką, nocy kulig z pochodniami i ogniskiem, wycieczki z przewodnikiem, ognisko lub grill przy Willi. Jednocześnie pozostajemy otwarci na propozycje i sugestie gości


ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK !

Opinie

Nie ma jeszcze opini o tym obiekcie. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię.

Napisz opinię