Znajdź nocleg

Cena za osobę/dobę (PLN)
Zobacz zaawansowane opcje wyszukiwania

Lokalizacja

Wczasowa 1 Górzno
87-320 Górzno

Kontakt

Telefon: 698 083 377
E-mail: marketing@dworekwapionka.pl

Ceny

80.00 - 260.00 zł osoba/dobę

Opis obiektu Dworek Wapionka

Dworek Wapionka w Górznie to pełne uroku miejsce, w otulinie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego na Pojezierzu Brodnickim. Rozciągający się na powierzchni siedmiu hektarów kompleks, położony jest pomiędzy dwoma jeziorami: miejskim Jeziorem Górzno i należącym do kompleksu, blisko dwuhektarowym Jeziorem Wapionka, posiadającym własną wyspę.

W skład całej posiadłości wchodzą 4 budynki: STARY DWOREK, DWOREK POD STRZECHĄ, STARY MŁYN, OSADA

Hotel posiada 34 pokoje o różnym standardzie o powierzchni od 22 m² do 70 m², jedno- i dwupokojowe z aneksem jadalnym, tarasami, klimatyzacją oraz z dostępem do Internetu.

Do dyspozycji gości oddajemy prywatną plażę z pomostem, sprzęt wodny, rowery szosowe oraz leżaki. Zimą organizujemy kuligi, ogniska na plaży. Ta przestrzeń to raj dla wędkarzy. Wędki i przynęty tylko czekają na chętnych. Kuźnia Grill z kolei to wspaniałe miejsce dla miłośników biesiad w plenerze. Wyspa to również wymarzona sceneria do powiedzenia sobie sakramentalnego "tak". 

Ogromnym atutem hotelu jest jego bajkowe i niepowtarzalne położenie geograficzne. Obiekt otacza Górznieńsko – Lidzbarski Park Krajobrazowy, zachęcający do spacerów i odkrywania tajemnic okolicznej przyrody. Dokoła znajdują się liczne wąwozy, którymi biegną strumyki zasilające oczka dzikich jezior.

Zapraszamy więc serdecznie do naszej ENKLAWY SPOKOJU !

Opinie

Nie ma jeszcze opini o tym obiekcie. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię.

Napisz opinię