Znajdź nocleg

Cena za osobę/dobę (PLN)
Zobacz zaawansowane opcje wyszukiwania

Lokalizacja

Długa 9 Kraków
31-147 Kraków

Kontakt

Telefon: 12 430 02 92
E-mail: jordanpokoje@jordan.pl

Ceny

125.00 - 400.00 zł osoba/dobę

Opis obiektu Pokoje Gościnne Jordan

Pokoje Gościnne Jordan położone są w sercu zabytkowego Krakowa, w XIX-wiecznej kamienicy przy ul. Długiej. Obiekt usytuowany jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta, w sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych.

Do dyspozycji Gości oddajemy 19 komfortowych pokoi (dla max 43 osób) - kompleksowo wyposażonych, na poziomie standardów europejskich, które zapewniają wypoczynek i możliwość pracy. W każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem, WC, suszarka do włosów, ręczniki, pościel, telewizja satelitarna, radio, telefon, sejf, możliwość podłączenia się do Internetu.


Troska o wygodę i spokój to cel, który stawiamy sobie dbając o komfort naszych Gości. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie usług, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klientów. Pragniemy, aby pobyt w naszych pokojach był niezapomniany niezależnie od celu Waszej podróży.

Dla Gości korzystających z noclegu w naszym obiekcie śniadanie jest wliczone w cenę usługi. W przypadku wcześniejszego przybycia do obiektu bądź chęci pozostania w mieście do popołudnia świadczymy usługę bezpłatnego przechowania Państwa bagażu.

Uprzejmie informujemy, iż dysponujemy własnym zapleczem transportowym.

Naszymi zaletami są:
  • nowoczesne, luksusowe samochody osobowe, mikrobusy, autobusy
  • wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Koszt usługi uzależniony jest od miejsca docelowego, terminu i ilości osób, dlatego też prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !


Opinie

Nie ma jeszcze opini o tym obiekcie. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię.

Napisz opinię