Znajdź nocleg

Cena za osobę/dobę (PLN)
Zobacz zaawansowane opcje wyszukiwania

Lokalizacja

Gimnazjalna 19a Karpacz
58-540 Karpacz

Kontakt

Telefon: 75 76 18 715, 606 655 522
E-mail: biuro@krolowasniegu.pl

Ceny

65.00 - 120.00 zł osoba/dobę

Opis obiektu Królowa Śniegu

Królowa Śniegu to doskonałe miejsce do wypoczynku i przenocowania w Karpaczu. Nasz obiekt jest zupełnie nowym pensjonatem zlokalizowanym w centralnej dzielnicy miasta, ale przy tym mieszczącym się daleko od zgiełku ulic o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Bliskość lasu, cisza oraz spokój zapewniają naszym Gościom fantastyczne warunki, idealnie przystosowane do relaksacyjnego odpoczynku. Obiekt jest także świetnym punktem wypadowym dla pieszych czy rowerowych wycieczek w góry, gdyż tuż obok pensjonatu przebiegają wszystkie ważniejsze szlaki turystyczne oraz stok narciarski.

W naszej ofercie posiadamy:

60 miejsc noclegowych w pokojach posiadająych pełny węzeł sanitarny
śniadanie i obiadokolację
kort tenisowy
dla zmotoryzowanych Gości parking dozorowany
obiekt chroniony jest przez całą dobę
na terenie obiektu udostępniamy internet bezprzewodowy Wi-Fi
kącik zabaw dla dzieci

Narty oraz rowery można wypożyczyć w pobliskich wypożyczalniach. Warte uwagi jest również Muzeum Sportu i Turystyki w centrum Karpacza, a także niepowtarzalna świątynia Wang, a także Muzeum Zabawek.

Zapraszamy Serdecznie przez CAŁY ROK !


'Królowa Śniegu' to doskonałe miejsce do wypoczynku i przenocowania w Karpaczu. Nasz obiekt jest zupełnie nowym pensjonatem zlokalizowanym w centralnej dzielnicy miasta, ale przy tym mieszczącym się daleko od zgiełku ulic o dużym natężeniu ruchu samochodowego.Królowa Śniegu to miejsce położone w samym sercu Karpacza W centrum, ale z dala od ruchliwych ulic. Do najbliższego szlaku prowadzącego na Śnieżkę dotrą Państwo w 5 minut, a od górnej części deptaku dzieli nas jedynie 400 metrów.

| Czytaj więcej na: https://krolowasniegu.pl/o-nas"Królowa Śniegu" to doskonałe miejsce do wypoczynku i przenocowania w Karpaczu. Nasz obiekt jest zupełnie nowym pensjonatem zlokalizowanym w centralnej dzielnicy miasta, ale przy tym mieszczącym się daleko od zgiełku ulic o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Opinie

Nie ma jeszcze opini o tym obiekcie. Bądź pierwszą osobą, która doda opinię.

Napisz opinię